TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Gamingtech.com.tr bir Turuncu Bilgisayar markasıdır.
E-bültenimize kayıt olun! Kampanyalardan haberdar olun.
© Tüm Hakları Saklıdır -2021- GamingTechTR

Asus Prime H410M-K Intel H410 (OC) DDR4 2933 MHz Lga1200 mAtx Anakart

Fiyat:
2.670,00 TL
İndirimli Fiyat (%45,7) :
1.450,70 TL
Kazancınız 1.219,30 TL
1
Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Asus Prime H410M-K R2.0 inceleme

 

PRIME H410M-K R2.0

M.2 desteği, 8 güç aşaması, HDMI, DVI, SATA 6 Gb/s, ön USB 3.2 Gen 1, Intel® 1 Gb Ethernet, PCIe 3.0, Intel® Optane™ Memory Ready, ASUS OptiMem, FAN Xpert, Armory Crate, 5X PROTECTION III özelliklerine sahip Intel® H470 (LGA 1200) micro ATX anakart

  • Intel® LGA 1200 soket: 10.Nesil Intel® Core™ İşlemcilerine Hazır.
  • Gelişmiş Güç Çözümü: Kararlı güç dağıtımı için 8 güç aşaması, alaşımlı bobinler ve dayanıklı kapasitörler.
  • Kapsamlı Soğutma: PCH soğutucu, fan başlıkları ve Fan Xpert.
  • ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek hız aşırtması için sinyal bütünlüğünü korumak adına iz ve yolların dikkatli bir şekilde yönlendirilmesini sağlar.
  • Ultra Hızlı Bağlantılar:M.2 desteği, Intel® 1 Gb Ethernet ve USB 3.2 Gen 1.

PRIME H410M-K R2.0 PRIME H410M-K R2.0

PRIME H410M-K R2.0

ASUS Prime serisi, 10. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için özenle geliştirildi. Sağlam güç tasarımına, kapsamlı soğutma çözümlerine ve akıllı ayar seçeneklerine sahip olan Prime H410 serisi anakartlar, günlük kullanıcılara ve kendi PC'lerini toplayan kişilere kullanışlı yazılımlar ve özelliklerle çeşitli performans ayarı seçenekleri sunuyor.

İstediğiniz Gibi Ayarlayın

ASUS Prime serisinin temelinde kapsamlı kontrol imkanları yer alıyor. Prime H410 anakartlar sisteminizi her yönüyle ayarlamak için esnek araçlara sahip. Böylece çalışma şeklinize en uygun performans ayarlarını yapıp üretkenliğinizi maksimum düzeye çıkarabilirsiniz.

AKILLI KONTROL

EPU

Çok Yönlü Enerji Verimliliği

EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.

PRIME H410M-K R2.0

Fan Xpert

Esnek Soğutma Kontrolleri

Prime 400 Serisi anakartlar, birlikte gelen Fan Xpert 2+ yazılımı ile sistem fanları üzerinde kapsamlı kontrol imkanı sağlar. Otomatik Ayar modu tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde düzenler.

PRIME H410M-K R2.0

DIGI+ VRM CONTROL

Hassas Dijital Güç Kontrolü

Digi+ voltaj regülatör modulü (VRM), voltaj düşüşlerinde gerçek zamanlı kontrol sağlayarak frekans ve güç verimliliği ayarlarını otomatik olarak düzenler. Ayrıca üst düzey kararlılık ve performans için işlemciye ince ayar yapma imkanı verir.

PRIME H410M-K R2.0

UEFI BIOS

Ünlü ASUS UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

GELİŞMİŞ MOD

Ciddi Uzmanlar İçin Gelişmiş Ayarlar

UEFI'deki kullanışlı Gelişmiş mod, kontrolü tamamen elinize almanızı sağlıyor. Dahili arama özelliği seçenekleri bulmayı kolaylaştırırken çeşitli gelişmiş işlevler de ince ayar yapma imkanı veriyor. Böylece aradığınız performansa erişebiliyorsunuz.

Arama Özelliği

İhtiyaç duyduğunuz seçeneği veya ayarı hızla ve kolayca bulun.

ASUS Kullanıcı Profili

Farklı BIOS sürümleri arasında yapılandırma ayarlarını değiştirin veya arkadaşlarınızla paylaşın.

PRIME H410M-K R2.0

EZ Modu

Hızlı ve Kolay Kurulum

Önemli ayarları ve istatistikleri görüntüleyen EZ modu ayrıca, kılavuzlar, sürükle bırak işlevi ve önemli ayarları tek tıkla uygulama gibi özelliklerle sisteminizi anında kurup kullanmanızı sağlıyor.

Kullanımı Kolay Görsel Fan Kontrolleri

Sadece mouse'unuzla bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.

EZ XMP

Tek tıklamayla DRAM performansınızı artırın.

PRIME H410M-K R2.0

ÇEKİRDEĞİNE KADAR SERİN

PRIEM H410M-K R2.0 yoğun iş yükleri altında donanımınızın serin ve sabit kalmasını sağlamak için yerleşik bir soğutucu ve bir dizi hibrit fan başlığı ile tasarlanmıştır.

Daha Serin Tasarım

PRIME H410M-K R2.0, Fan Xpert yazılımı veya UEFI BIOS aracılığıyla yapılandırılabilen kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.

Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı

Her bir başlık, birden fazla termal sensörü dinamik olarak referans alabilir. Fan Xpert, desteklenen ASUS ekran kartlarının sıcaklığını takip etme imkanı vererek GPU ve CPU'ya yoğun yük bindiren görevlerde en uygun soğutmayı elde etmeyi sağlar.

PRIME H410M-K R2.0

Akıllı Koruma

Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla ısınmaya ve fazla akıma karşı korur.

PRIME H410M-K R2.0

4-Pin PWM/DC Fan

Dahili CHA FAN başlıklarından her biri PWM ve DC modlarını destekler.

PRIME H410M-K R2.0

SAĞLAM BİR TEMEL ÜZERİNE KURULU

PRIME H410M-K R2.0, 10. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin artan çekirdek sayısının ve bant genişliğinin üstesinden gelebilecek şekilde geliştirildi. H410 anakartlar günlük üretkenliği artıran tüm temel özellikleri sunuyor. Böylece sisteminiz kararlı güç dağıtımı, kullanışlı soğutma ve esnek veri aktarım seçenekleriyle kullanıma hazır hale geliyor.

BELLEK

ASUS OptiMem

Anakartın iletken hatlarında yapılan yenilikler, en son Intel işlemcilerin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişmesini sağlıyor. ASUS OptiMem teknolojisi, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor.

ASUS OptiMem faydaları:

  • Gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumu
  • Aynı voltajda daha düşük bellek gecikmesi
  • Gelişmiş bellek frekansı aralığı

OptiMem teknolojisine sahip anakartlar Synopsys HSPICE simülasyon yazılımıyla test edilmiştir

Üst katman - paraziti önlemek için topraklama halkası

PRIME H410M-K R2.0

DEPOLAMA

M.2 Slotu (32 Gbps’e kadar)

M.2 yuvası, x4 PCI Express® 3.0 bant genişliği aracılığıyla 32 Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler ve işletim sistemi veya uygulama sürücüleri ile daha hızlı başlatma ve uygulama yükleme süreleri sağlar.

* Gerçek aktarım hızı teorik maksimum hızdan daha düşüktür.

PRIME H410M-K R2.0

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

USB 3.2 Gen 1 Type-A

Uyumlu kasalarda arka panele yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 1 özellikli USB Type-A bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, üst seviye sistemlerde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.

PRIME H410M-K R2.0

Intel® 1 Gb Ethernet

Intel® Ethernet Connection I219-V, işlemciye ek yükü azaltır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışıyla daha hızı ve akıcı veri aktarımı yapılmasını sağlar.

İşlemcide Düşük İş Yükü

Yüksek TCP & UDP Çıkışı

PRIME H410M-K R2.0

LANGuard

Güçlendirilmiş Çıkış, 2,5 Kat Daha Fazla Gerilim Toleransı

ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.

PRIME H410M-K R2.0

KÜÇÜK ŞEYLER BÜYÜK FARKLAR YARATIR

PRIME H410M-K R2.0 tüm deneyimi geliştirecek ince ayrıntılara sahip. Bunlar arasında net ses kalitesi sunan özel codec'ler ile tamamen size özel bir stil oluşturmanızı sağlıyor.

SES

Sıra Dışı Ses

Yerleşik özellikler sayesinde gelişmiş sesler

Akıllı tasarım ve birinci sınıf donanım sayesinde şimdiye kadar deneyimlemediğiniz bir ses kalitesi sunar.

Ses Kalkanı

Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.

Sol ve Sağ Hatlar İçin Ayrı Katmanlar

Ses yolları arasındaki geçiş en aza indirgenir.

Üst Düzey Japon Ses Kapasitörleri

Olağanüstü netlik ve doğrulukla sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.

KİŞİSELLEŞTİRME

Armoury Crate

Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate sisteminizdeki tüm cihazlarda RGB aydınlatma ayarlarını ve efektlerini tek bir kullanışlı arayüz üzerinden yapma fırsatı sunar. Bu yazılım ayrıca klavye ve mouse tercihleri de dahil olmak üzere sayısı giderek artan ASUS ürünü için ayar yapma olanağı verir. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, ASUS topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşır.

Sürücü & Kılavuz İndirme

PRIME H410M-K R2.0 PRIME H410M-K R2.0

Hesap Yönetimi

PRIME H410M-K R2.0 PRIME H410M-K R2.0

KURULUM DOSTU

SafeSlot Core

SafeSlot Core, ASUS'a özel PCIe® yuvasıdır. Anakarta özel bir kanca ile tutturulmuş, güçlendirilmiş bir tasarım barındıran SafeSlot Core, 1.6 kat daha fazla eğilme, 1.3 kat daha fazla kırılma direnci sağlar.

PRIME H410M-K R2.0

PCIe ve DIMM pinleri etrafında güçlendirilmiş lehim noktaları.

PRIME H410M-K R2.0

Yüksek Voltaj Koruması

B560M-P

Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı

Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.

LANGuard

B560M-P

Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı

ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.

DRAM Yüksek Akım Koruması

B560M-P

Kısa devre hasarı önleme

Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Paneli

B560M-P

Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç

Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Teknik Özellikler
İşlemci TipiIntel Uyumlu
İşlemci ChipsetIntel H410
İşlemci Soket Tipi1200p
Anakart Boyutu (Yapı)mATX
Bellek (RAM) TipiDDR4
Bellek (RAM) Frekansı2133mhz
Bellek (RAM) Frekansı (OC)2933mhz
Bellek (RAM) Slotu2 Adet
Led IşıklandırmaYok
Kablosuz BağlantıYok
M2 SlotuYok
Diğer Özellikler
Stok Kodu90MB13I0-M0EAY0
MarkaASUS
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4718017727822

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.