TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Gamingtech.com.tr bir Turuncu Bilgisayar markasıdır.
E-bültenimize kayıt olun! Kampanyalardan haberdar olun.
© Tüm Hakları Saklıdır -2021- GamingTechTR

CORSAIR 10GAT9901 ELGATO STREAM DECK XL

Fiyat:
10.680,00 TL
İndirimli Fiyat (%42,5) :
6.141,00 TL
Kazancınız 4.539,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

% 31 indirim
test test
3.684,60 TL
5.340,00 TL
% 33,7 indirim
CORSAIR 10GAA9901 ELGATO Stream Deck CORSAIR 10GAA9901 ELGATO Stream Deck
3.542,20 TL
5.340,00 TL
% 47,9 indirim
CORSAIR 10MAE9901 - Elgato Wave Shock Mount CORSAIR 10MAE9901 - Elgato Wave Shock Mount
1.299,40 TL
2.492,00 TL

STREAM DECK XL

 

İçeriğinizi Geliştirin
 

Ekstra Kontrol için Ekstra Büyük
Stream Deck XL, daha da fazla yaratıcı gücü parmaklarınızın ucuna getirir. Yani içeriğinizi optimize etmek için stüdyo düzeyinde daha fazla kontrol elde edersiniz. Zaman kazandıran entegrasyonlara daha fazla erişim. Üretim değerinizi artırmak için daha fazla kapsam. Akışınızı taze tutan ve izleyicilerinizi bağımlı kılan her şeyden daha fazlası.


 
 

 

Benchmark'ı Daha Yüksek Ayarlıyor
Genişletilmiş bir 8x4 ızgara, her biri net çözünürlük ve akıcı oynatma özelliğine sahip toplam 32 LCD tuş sağlar. Statik veya dinamik simgelerle hepsini kolayca özelleştirin. Daha önce hiç olmadığı gibi tek dokunuşla dokunsal kontrolün keyfini çıkarın. Her komutunuzu onaylamak için anında görsel geri bildirim alın. Mükemmel açıda sağlam duran kaymaz manyetik stand sayesinde güvenle dokunun.


 

Akış Merkeziniz
Akışı başlatın. Ses seviyelerini ayarlayın ve mikrofonunuzu sessize alın. Aydınlatmayı değiştirin. Kameraları değiştir. Alt üçte birlik uygulayın. Sahneleri değiştirin. Ara ekranınızı etkinleştirin. Ekrandaki videoları, görüntüleri, GIF'leri ve ses parçalarını tetikleyin. Ve imza outro'nuzla tamamlayın. Gelişmiş canlı prodüksiyon söz konusu olduğunda, Stream Deck XL size üstün yaratıcı kontrol sağlar.


 

 

Sorunsuz Entegre
Elgato Game Capture, OBS, Streamlabs, Twitch, YouTube, Twitter ve daha fazlası. Stream Deck XL, araçlarınızı entegre eder ve sahnelerinizi, medyanızı ve ses kaynaklarınızı otomatik olarak algılar. Böylece akışınızı anında doğrudan düzenleyebilirsiniz. Ve sosyal ağlarınızı mükemmel bir anda devreye sokun. 

Tüm Sisteminizle Çalışır
Kısayol tuşları, geçen yüzyılda klavye kısayolları yapar. Artık uygulamaları ve web sitelerini başlatabilir, klasörleri açabilir, önceden oluşturulmuş metinlere erişebilir ve hatta video düzenleme, grafik tasarım veya ses prodüksiyon iş akışınızı ikinci bir tahminde bulunmadan düzenleyebilirsiniz. Çünkü makrolarınızın tam olarak nerede olduğunu biliyorsunuz ve daha önce hiç bu kadar iyi görünmemişlerdi.


 
 

Tamamen Özelleştirilebilir
Stream Deck XL'i kişiselleştirmek çok kolay. Eylemleri tuşlara sürükleyip bırakın ve hazır simgeler atayın veya kendinizinkini kullanın. 32 yetmez mi? İstediğiniz kadar eylem toplamak için anahtarları klasörlere dönüştürün

Key Creator ile kendi simgelerinizi kolayca oluşturun.

Neye İhtiyacınız Olduğunu Bilir
Bir an canlı yayındasınız ve bir sonraki an, bir klip düzenleme, bir tanıtım kaydetme ve kanalınızı pazarlama. Farklı görevler için farklı tuş düzenlerine sahip sınırsız Akıllı Profiller oluşturun ve iş akışınıza güç katarken bunları değiştirin. Veya Stream Deck XL'yi sizin için anahtar düzenleri otomatik olarak değiştirecek şekilde ayarlayın.
Tetikleyici Zincir Reaksiyonları
Giriş sahnenizi başlatmak, yayında olduğunuzu tweetlemek ve sohbetinize hoş geldiniz mesajı göndermek için neden birden fazla tuşa dokunun? Doğru. Tek bir tuşa sınırsız eylem atayın ve hepsini bir dokunuşla başlatın. Birer birer aralıklarla ayrılmış. Veya birlikte, aynı anda.

Diğer Özellikler
Stok Kodu10GAT9901
MarkaELGATO
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
840006610373

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.