İptal ve İade Şartları

İptal ve İade Şartları

www.Gamingtech.com.tr'de satışa sunulan tüm ürünler en az iki yıl süresince üretici/distribütör garantisi altındadır.

Ürününüz arızalanırsa garanti belgenizde yer alan servis hizmetlerini vermekle yükümlü olan firma size bu konuda destek olacaktır.

Montajı yapılmış sistemler kişiye özel hazırlandığından dolayı, ürünlerde bir sorun olmadığında iade/değişim yapılmamaktadır.

Üründe donanımsal bir sorun var ise bizim tarafımızdan veya yetkili servis tarafından test edilerek ve çıkartılacak rapora istinaden ürün iadesi veya yenisiyle değişimi gerçekleşmektedir.

Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir. www.Gamingtech.com.tr olarak açıp kullanmış olduğunuz ürünleri başka bir müşterimize satmayı etik olarak görmediğimizden dolayı, monitör, notebook, işlemci, sarf malzeme, hijyen ürünleri (kulaklık) vs. ve buna benzer tüm ürünlerin kullanılmadan iade almak durumundayız.

Yazılım ürünlerinin (lisanslı) kesinlikle iadesi yapılmamaktadır.

Bu koşulları karşılayan iade işlemlerinizde mutlaka ve mutlaka faturanın 2 (iki) nüshasıyla beraber ürünü bize gönderebilirsiniz. Kargo bilgileri için 0850 850 87 62 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır